2022 Schedule

  • All
  • Elite
  • Masters
  • Wahine (Womens)
  • Grand Masters
  • Legends
  • Interdivisional Games

Friday

Field 1 Field 2 Field 3 Womens
1:00 PM Hawaii vs. Antikis
2:00 PM Wimmer vs. The Ducks Hawaii vs. Antikis Canada West vs. Antikis #1
3:00 PM Wimmer vs. Fierce Hawaii vs. Antikis #2
4:00 PM Hawaii vs. Da Kine Hawaii vs. Rose City
5:00 PM Wimmer vs. Olympic Hawaii vs. Jaybirds
Field 1
1:00 PM
2:00 PM Wimmer vs. The Ducks
3:00 PM Wimmer vs. Fierce
4:00 PM Hawaii vs. Da Kine
5:00 PM Wimmer vs. Olympic
Field 2
1:00 PM Hawaii vs. Antikis
2:00 PM Hawaii vs. Antikis
3:00 PM Hawaii vs. Antikis #2
4:00 PM Hawaii vs. Rose City
5:00 PM Hawaii vs. Jaybirds
Field 3
1:00 PM
2:00 PM Canada West vs. Antikis #1
3:00 PM
4:00 PM
5:00 PM
Womens
4:00 PM

Saturday

Field 1 Field 2 Field 3 Womens
8:00 AM O Club vs. Los Angeles
9:00 AM Antikis #1 vs. Antikis #2 Ikaika vs. Renegades
10:00 AM Wimmer vs. Da Kine Hawaii vs. The Ducks Canada West vs. Jaybirds Mana vs. O Club
11:00 AM Wimmer vs. Antikis Hawaii vs. Fierce Rose City vs. Antikis Ikaika vs. San Diego
12:00 PM Wimmer vs. Hawaii Koa Fierce vs. Antikis Olympic vs. Da Kine Mana vs. Los Angeles
1:00 PM Rose City vs. Wimmer Jaybirds vs. Antikis #2 Canada West vs. Hawaii O Club vs. Renegades
2:00 PM Wimmer vs. Hawaii Wimmer vs. Antikis Ducks vs. Antikis Ikaika vs. Los Angeles
3:00 PM Olympic vs. Hawaii Koa Hawaii vs. Antikis #1 Mana vs. San Diego
4:00 PM
5:00 PM
Field 1
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM Wimmer vs. Da Kine
11:00 AM Wimmer vs. Antikis
12:00 PM Wimmer vs. Hawaii Koa
1:00 PM Rose City vs. Wimmer
2:00 PM Wimmer vs. Hawaii
3:00 PM Olympic vs. Hawaii Koa
4:00 PM
Field 2
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM Hawaii vs. The Ducks
11:00 AM Hawaii vs. Fierce
12:00 PM Fierce vs. Antikis
1:00 PM Jaybirds vs. Antikis #2
2:00 PM Wimmer vs. Antikis
3:00 PM Hawaii vs. Antikis #1
4:00 PM
Field 3
8:00 AM
9:00 AM Antikis #1 vs. Antikis #2
10:00 AM Canada West vs. Jaybirds
11:00 AM Rose City vs. Antikis
12:00 PM Olympic vs. Da Kine
1:00 PM Canada West vs. Hawaii
2:00 PM Ducks vs. Antikis
3:00 PM
4:00 PM
Womens
8:00 AM O Club vs. Los Angeles
9:00 AM Ikaika vs. Renegades
10:00 AM Mana vs. O Club
11:00 AM Ikaika vs. San Diego
12:00 PM Mana vs. Los Angeles
1:00 PM O Club vs. Renegades
2:00 PM Ikaika vs. Los Angeles
3:00 PM Mana vs. San Diego

Sunday

Field 1 Field 2 Field 3 Womens
8:00 AM San Diego vs. Renegades
9:00 AM Rose City vs. Fierce 3 v 4 Elite Division Canada West vs. Antikis #2 Semi 1
10:00 AM 3 v 4 GM 3 v 4 Masters Division 5th v 5th GM/Legends game Semi 2
11:00 AM Hawaii vs Wimmer (Possible Final) Jaybirds vs. Antikis #1 (Possible Final) Team 5 & 6 Consolation Game
12:00 PM Legends Final Championship Game
and Girls Youth Clinic
1:00 PM GM Final Girls Youth Clinic from 12:00 to 1:30
2:00 PM Masters Final
3:00 PM Boys clinic
4:30 PM ELITE FINAL
Field 1
8:00 AM
9:00 AM Rose City vs. Fierce
10:00 AM 3 v 4 GM
12:00 PM Legends Final
1:00 PM GM Final
2:00 PM Masters Final
3:00 PM Boys clinic
4:30 PM ELITE FINAL
Field 2
8:00 AM
9:00 AM 3 v 4 Elite Division
10:00 AM 3 v 4 Masters Division
11:00 AM Hawaii vs Wimmer (Possible Finals)
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
3:00 PM
Field 3
8:00 AM
9:00 AM Canada West vs. Antikis #2
10:00 AM 5th v 5th GM/Legends game
11:00 AM Jaybirds vs. Antikis #1 (Possible Finals)
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
3:00 PM
Womens
8:00 AM San Diego vs. Renegades
9:00 AM Semi 1
10:00 AM Semi 2
11:00 AM Team 5 & 6 Consolation Game
12:00 PM Championship Game
and Girls Youth Clinic
1:00 PM Girls Youth Clinic from 12:00 to 1:30

The GIRLS YOUTH CLINIC to be from 12:00-1:30 at womens field.
We’re going watch the championship game with AYLA coaches and then have on field instruction from 1-1:30.